Music Band -Sunny Day- : Мартин Атанасовски - Гитара и вокал, Никола Јангелов - Гитара, Иван Мојсоски - Клавијатура и Мартин Иванов - Бубњар ..
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Слики од бендот за време на проби и свирки .. :))

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Join date : 2010-07-13
Местолокација : Виница

ПишувањеПредмет: Слики од бендот за време на проби и свирки .. :))   Вто Jул 13, 2010 10:15 pm

[img][/img]

[img][/img]

ПОВЕЌЕ СЛИКИ НА ФАН СТРАНАТА НА FB.. https://www.facebook.com/pages/Music-Band-Sunny-Day/133806436648318
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sunnyday.macedonianforum.net
 
Слики од бендот за време на проби и свирки .. :))
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Music Band _ Sunny Day _ :: Се за бендот-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Free blog