Music Band -Sunny Day- : Мартин Атанасовски - Гитара и вокал, Никола Јангелов - Гитара, Иван Мојсоски - Клавијатура и Мартин Иванов - Бубњар ..
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 e-mail адреса на бендот

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin


Број на мислења : 7
Join date : 2010-07-13
Местолокација : Виница

ПишувањеПредмет: e-mail адреса на бендот   Сре Сеп 22, 2010 4:25 pm

e-mail адреса за контактирање со бендот : sunny.day4@hotmail.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sunnyday.macedonianforum.net
 
e-mail адреса на бендот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Music Band _ Sunny Day _ :: Се за бендот-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com